Speciální balíčky

Využijte výhodného balíčku hotelu Vista pro celou rodinu (2 dospělí a 2 děti), který zahrnuje ubytování na dvě noci se snídaní v rodinném apartmánu Standard a vstup do ZOO Brno.

Využijte výhodného balíčku hotelu Vista pro celou rodinu (2 dospělí a 2 děti), který zahrnuje ubytování na dvě noci se snídaní v rodinném apartmánu Standard, celodenní vstup do BRuNO family parku.

Chcete-li strávit s dětmi víkend plný zážitků v Brně, toto je pro Vás to pravé! Pobytový balíček je složený z ubytování v apartmánu Standard, celodenní návštěvy BRuNO family parku a celodenní návštěvy ZOO Brno.

Využijte výhodného balíčku hotelu Vista pro celou rodinu (2 dospělí a 2 děti), který zahrnuje ubytování na dvě noci se snídaní v rodinném apartmánu Standard, celodenní vstup do VIDA! science centra.

Chcete-li strávit s dětmi víkend plný zážitků v Brně, toto je pro Vás to pravé! Pobytový balíček je složený z ubytování v apartmánu Standard, celodenní návštěvy BRuNO family parku a celodenní návštěvy VIDA! science centra.

Zažijte pilotování nejmodernějšího dopravního letounu v kompletní kabině přesně odpovídající realitě. Můžete si vybrat kterékoliv z více než 24 000 letišť a pokusit se s tímto ohromným letadlem přistát.