EN
Moderní gastronomie

Moderní gastronomie

Restaurace hotelu Vista je zaměřená na moderní kuchyni s hlavním důrazem na čerstvé suroviny a jejich domácí přípravu. Ať už máte chuť na neformální oběd, večeři, nebo obědové menu, stojí za to si jídlo vychutnat v klidu a v příjemném prostředí.

Otevírací doba

Restaurace:

pondělí – pátek .............. 11:00 – 22:00
sobota .......................... 11:30 – 22:00
neděle ........................... zavřeno

Snídaně:

pondělí – pátek .............. 7:00 – 10:00
sobota – neděle ............. 7:00 – 10:30

Bohatá snídaně

Bohatá snídaně

Začněte nový den vydatnou snídaní. Využít jich mohou nejen hoteloví hosté. Snídaně jsou ve všední dny podávány v čase 6:3010:00 a o víkendech 6:3010:30. 

Catering na míru

Catering na míru

Rádi byste uspořádali firemní oslavu, raut či banket, kterým oslníte všechny přítomné?

V hotelu Vista umíme vše, na co si jen vzpomenete! Servírujeme cokoliv – od lehčích pokrmů po svíčkovou s knedlíkem, vegetariánské menu, nebo pořádnou porci masa na všechny způsoby. Naše široká nabídka je charakteristická prvotřídní kvalitou a individuálním přístupem ke každé objednávce.

Střešní VIP terasa

Střešní VIP terasa

Letní terasa na střeše hotelu nabízí překrásný výhled na celé Brno. Uvítá společnost až 60 lidí, kteří mohou využít vlastní bar a gril.

Terasa není otevřená veřejnosti, takže při příležitosti jako jsou rodinné oslavy, firemní akce nebo svatby budete mít zajištěné absolutní soukromí a veškerý komfort. Zarezervujte si ji včas, abyste mohli zažít vlahý letní večer se sklenkou v ruce a výhledem na celé okolí.

V zimě není terasa v provozu.